#1 Biznes dla Klimatu, czyli wszystko w NASZYCH rękach

Udostępnij

Zielona transformacja potrzebuje nieustannej i skutecznej edukacji oraz praktycznego działania. Podcast Biznes dla Klimatu jest odpowiedzią na te potrzeby. Przed Wami premierowy odcinek.

 

W podcaście będziemy rozmawiać o najlepszych praktykach proekologicznych wdrażanych w przedsiębiorstwach i jednocześnie uważnie wsłuchamy się w głos świata nauki, który pomoże nam lepiej zrozumieć zmiany klimatu, jakie zachodzą na naszych oczach i wskaże kierunki przeciwdziała negatywnym skutkom tych zmian.

 

W premierowym odcinku rozmawiamy z założycielem fundacji Wojciechem Falkowskim oraz jej prezeską Sylwią Molewską.

 

Jaka jest geneza powstania fundacji Biznes dla Klimatu, jakie wyzwania stoją przed fundacją w kontekście realizacji działań statutowych a jakie wyzwania widzi biznes starając się realizować strategię zrównoważonego rozwoju i w dążeniu do zero emisyjności i w jaki sposób fundacja będzie wspierała w tym biznes? O tym w odcinku podcastu.

 

 

 

 

Słuchaj też na platformach podcastowych:

 

Aby żaden odcinek Wam nie umknął, polecamy zasubskrybować podcast na jednej z platform streamingowych. Czekamy również na informację z Waszej strony, abyśmy mogli wspólnie tworzyć tę platformę wymiany wiedzy i dobrych proekologicznych praktyk.

Piszcie śmiało na adres: fundacja@biznesdlaklimatu.pl