Co wiesz o zmianie klimatu? Szkolenie z ekspertem!

Biznes dla klimatu
Udostępnij

Skutki zmiany klimatu są już widoczne w naszym codziennym życiu, a kolejne raporty naukowców nie pozostawiają złudzeń – bez działań tu i teraz postępujących zmian nie zatrzymamy a cenę za to zapłacą przyszłe pokolenia. W obliczu kryzysu klimatycznego mądra i zgodna ze współczesnym stanem wiedzy edukacja ekologiczna wydaje się kluczowa.

 

Czy wiesz, w jaki sposób zmiany klimatu wpływają na Twoje życie oraz najbliższe otoczenie?

Czy wiesz, jakie konsekwencje zmiany klimatu mogą wystąpić w regionie, w którym żyjesz i pracujesz?

Czy wiesz, co jest główną przyczyną zachodzącego obecnie globalnego ocieplenia?

 

Sprawdź swoją wiedzę już dziś i daj sobie szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody!

 

  1. Weź udział w anonimowym badaniu (wypełnienie ankiety zajmie Ci 5 minut!)
  2. Dołącz do szkolenia online z dr Aleksandrą Kardaś z  Fundacji Edukacji Klimatycznej i pogłębiaj swoją wiedzę klimatyczną
  3. Aktywnie uczestnicząc w szkoleniu będziesz mieć szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody, dzięki której będziesz jeszcze bardziej eko!

 

 

 

Jak wskazują badania większość pracujących Polaków ocenia, że firma, w której pracują, podejmuje jedynie pojedyncze działania na rzecz ochrony środowiska lub nie podejmuje ich wcale.

 

Jak to jest w Twojej firmie? Powiedz nam o tym w badaniu! Przyczynisz się do budowania i zwiększania świadomości ekologicznej wśród Pracowników i Pracodawców województwa pomorskiego i jednocześnie pogłębisz i ugruntujesz swoją wiedzę o klimacie.

 

 

By mieć szansę na wygranie atrakcyjnej eko-nagrody, trzeba wziąć udział w szkoleniu online:

 

  • 9 grudnia (piątek)
  • Godzina 10.00 – 11.30

 

Szkolenie poprowadzi dr Aleksandra Kardaś, fizyczka atmosfery, popularyzatorka nauki, autorka „Książki o wodzie”, współautorka podręczników „Nauka o klimacie” i „Klimatyczne ABC”, wiceprezeska zarządu Fundacji Edukacji Klimatycznej.

 

Link do zapisów na szkolenie znajduje się na samym końcu ankiety.

 

Edukacyjny projekt Pomorski Biznes dla Klimatu – zbadanie stanu wiedzy o zmianie klimatu oraz szkolenie „ABC Wiedzy o Klimacie“ dla pracowników przedsiębiorstw województwa pomorskiego jest współfinansowany z grantu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

 

Partnerem wspierającym projekt jest stowarzyszenie Pracodawcy Pomorza.